« Zpět na úvodní stránku

Minulé výstavy

ART PRAGUE 2017ART PRAGUE 2017
28. února — 5. března 2017

Legendy Gr 2 — Podzim 2016Legendy Gr 2 — Podzim 2016
22.10. — 15.12.2016
Nikola Čulík, David Hřivňacký, Jitka Chrištofová,
Karolína Klimešová, Ladislav Kouba, Patrik Pelikán,
Jessica Mayne, Eva Vinopalová

Legendy GR2 — Jaro 2016Legendy GR2 — Jaro 2016
5. března — 28. dubna 2016
Jesper Alvaer, Markéta Baňková, Eva Červená,
František Novák, Karel Pivoňka, Tomáš Prchal,
Jana Šárová, Jan Turner

Legendy GR2 — Podzim 2015Legendy GR2 — Podzim 2015
24.10. — 17.12.2015
Vilém Balej, Ondřej Basjuk, Ryan O'Rourke,
Pavel Příkaský, Jakub Romanov, Zuzana Růžičková
Klára Stodolová, Libuše Vendlová

Pavel Piekar: Vyjdi z paláce, dojdeš do letohrádkuPavel Piekar: Vyjdi z paláce, dojdeš do letohrádku
Galerie umění Karlovy Vary, 16.5. — 22.7.2015

Jan Vičar: Chtěl jsem být generál, ale válka byla příliš krátkáJan Vičar: Chtěl jsem být generál, ale válka byla příliš krátká
Galerie Hlavního města Prahy, 13.6. — 21.9.2014

Čára poslední tečkou?
Rozloučení s Galerií Havelka
2. července 2012

Jan Hísek: ŽelvokruhJan Hísek: Želvokruh
8. června — 30. června 2012

Eva Vlčková a Petr Vlček: Elective AffinitiesEva Vlčková a Petr Vlček: Elective Affinities
15. května — 7. června 2012

„Had na sněhu“ Jakub Špaňhel„Had na sněhu“ Jakub Špaňhel
12. dubna — 12. května 2012

„Svět“ Štěpán Vrbický„Svět“ Štěpán Vrbický
2. března — 31. března 2012
Kurátor: Alice Mžyková

Renáta Drábková, Barbara JagadicsRenáta Drábková, Barbara Jagadics
24. února — 30. března 2012, Galerie Liliová 8

„Shop“ Vladimír Kokolia„Shop“ Vladimír Kokolia
14. prosince — 17. prosince 2011
9. ledna — 17. února 2012

Vladimír KopeckýVladimír Kopecký
10. listopadu — 9. prosince 2011
Kurátor: Petr Vaňous

Výstava veškerého sochařstvíVýstava veškerého sochařství
4.10. — 29.10.2011
Kurátor výstavy: Radek Wohlmuth

Aladinova kouzelná lampaAladinova kouzelná lampa
Pohádka pro děti od 3 let, tlumočeno do českého jazyka Martinem Sochorem.
Divadlo U Hasičů — 21. a 22. září 2011 v 9.30 hod.
Divadlo Komedie — 23. září 2011 v 9.00 hod. a 10.30 hod.

Jiří Lindovský: 1 obraz + kresbyJiří Lindovský: 1 obraz + kresby
2.6. – 30.6.2011
Kurátor výstavy: Ladislav Daněk

„Vady jsou věčné – Muzeum Vad Skla“ Barbara Jagadics„Vady jsou věčné – Muzeum Vad Skla“ Barbara Jagadics
18.5. – 28.5.2011
Výstavu zahájí Vladimír Kopecký

„Dva světy“ - Sunny Canadian School a Blueland o.s„Dva světy“ - Sunny Canadian School a Blueland o.s
Benefiční výstava
9.5. – 14.5.2011
Kurátorka výstavy: Anna Matoušková

Jan KnapJan Knap
5. dubna — 30. dubna 2011
Kurátor výstavy: Pavel Piekar

„Sadař“ Jan Vičar„Sadař“ Jan Vičar
9.3 — 31.3.2011
Autor textu: Radek Wohlmuth

„Zářivé temnoty“ Jitka Chrištofová„Zářivé temnoty“ Jitka Chrištofová
19.11.2010 — 17.1.2011
Kurátor výstavy: Jitka Hlaváčková

„Kresby z Nového světa“ Petr Nikl„Kresby z Nového světa“ Petr Nikl
8.10. — 6.11.2010
Kurátor výstavy: Radek Wohlmuth

„Sklo“ Eva Vlčková„Sklo“ Eva Vlčková
28.5. — 26.6.2010

Koeficient štěstí II.Koeficient štěstí II.
3.5. — 18.5.2010

„Z cest“ Pavel Piekar„Z cest“ Pavel Piekar
1.4. — 17.4.2010
Kurátorka výstavy: Anita Pelánová

„Uruguay, Uruguay…“ Nikola Nováková„Uruguay, Uruguay…“ Nikola Nováková
19.1. — 23.2.2010
Otevření výstavy: Vladimír Novák, Peter Sarge Butko

„Po stopě“ Šárka Trčková„Po stopě“ Šárka Trčková
27.11. — 19.12.2009
Kurátor výstavy: Radek Wohlmuth

„prÚNIKY /  interSECTIONS / inSCAPES“ Filomena Borecká„prÚNIKY / interSECTIONS / inSCAPES“ Filomena Borecká
23.10. — 19.11.2009
Kurátorka výstavy: Terezie Zemánková

„Písně sýkorkám“ Quido Sen (CH), Sylva Smejkalová (CZ)„Písně sýkorkám“ Quido Sen (CH), Sylva Smejkalová (CZ)
24.9. — 3.10.2009

„Fenomén barva“ Pavel Trnka„Fenomén barva“ Pavel Trnka
28.5. — 30.6.2009
Kurátor výstavy: Jiří Machalický

„P–Zoo“ Roman Franta„P–Zoo“ Roman Franta
21.4. — 23.5.2009
Kurátorka výstavy: Ivona Raimanová

Anna ZemánkováAnna Zemánková
12.12.2008 — 11.2.2009
Kurátorka výstavy: Terezie Zemánková

„Orchidea“ Dalibor Smutný„Orchidea“ Dalibor Smutný
14.11. — 9.12.2008
Kurátorka výstavy: Terezie Zemánková

„Bordel“ Vladimír Kokolia„Bordel“ Vladimír Kokolia
10.10. — 8.11.2008

„Mrtvému nože netřeba“ Jan Hísek„Mrtvému nože netřeba“ Jan Hísek
11.6. — 28.6.2008
Kurátor výstavy: Radek Wohlmuth

Koeficient štěstíKoeficient štěstí
5.6. — 27. 7. 2008

Koeficient štěstí: Benefiční dražba fotografiíKoeficient štěstí: Benefiční dražba fotografií
Náprstkovo muzeum, 4.6.2008 v 19.00

Současné české výtvarné a mimické uměníSoučasné české výtvarné a mimické umění
Alžír, 11.5. — 10.6.2008

„On the Road“ Jan Vičar„On the Road“ Jan Vičar
1.2. — 23.2.2008

„Masky“ Petr Vlček„Masky“ Petr Vlček
7.11. — 1.12.2007

„Tóny ploch“ Anna Matoušková„Tóny ploch“ Anna Matoušková
9.10 — 3.11.2007

Současné české výtvarné a mimické umění, Haifa, Izrael 2007Současné české výtvarné a mimické umění, Haifa, Izrael 2007
Izrael, 3.6. — 30.6.2007

„Lolita a ty druhé“ Josef Mžyk„Lolita a ty druhé“ Josef Mžyk
13.4. — 12.5.2007

„vně-uvnitř týž bod“ Jiří Mědílek„vně-uvnitř týž bod“ Jiří Mědílek
2.2. — 28.2.2007

„Znovuzrození“ Renáta Brut„Znovuzrození“ Renáta Brut
7.12.2006 — 13.1.2007
Kurátorka výstavy: Terezie Zemánková

„Akva – Aqua“ Šárka Trčková„Akva – Aqua“ Šárka Trčková
10.11. — 2.12.2006

„Krajiny“ Roman Hudziec„Krajiny“ Roman Hudziec
18.10. — 6.11.2006

Lucie Svobodová „Premiéra“Lucie Svobodová „Premiéra“
20.9. — 14.10.2006

Umění v kostele sv. Martina ve zdiUmění v kostele sv. Martina ve zdi
Kostel sv. Martina ve zdi, 29.6. 2006 od 21 hodin

Lada Semecká, Bára Křivská – Skleněné obrazy a objektyLada Semecká, Bára Křivská – Skleněné obrazy a objekty
8.6. — 30.6.2006

Anna Polanská – Sklo, Tomáš Plesl - ObrazyAnna Polanská – Sklo, Tomáš Plesl - Obrazy
11.5. — 31.5.2006

Art Prague 2006Art Prague 2006
Výstavní síň Mánes, 23.5. — 26.5.2006

„2“ Martin Čada a Jan Vojtíšek„2“ Martin Čada a Jan Vojtíšek
24.3. — 7.4.2006

„Impact“  JAN VIČAR„Impact“ JAN VIČAR
18.1. — 31.1.2006

Roman Franta: ZahradyRoman Franta: Zahrady
21.11. — 6.12.2005

Soukromé vztahySoukromé vztahy
7.10. — 27.10.2005

Otevření Galerie HavelkaOtevření Galerie Havelka
18.5.2005

N 50° 4' 58" E 14° 25' 10"